O značcce Dr.Cool

Coolcore® materiál

v případě většiny materiálů je vlhkost odváděna jen z vnitřní strany na povrch a nedochází k jejímu rozprostření v celé struktuře. Coolcore® nejen že absorbuje vlhkost, ale rovněž ji rozprostírá tak, že umožňuje její snadné odpařování a díky cirkulaci vzduchu aktivuje chladící účinek. Většna producentů aplikuje na povrch materiálu chemické přísady ke zlepšení schnutí tkaniny a regulaci teploty, které se časem vyperou.  Unikátní technologie Coolcore® svou konstrukcí materiálu zajišťuje trvalé vlastnosti chlazení a odvodu vlhkosti, které nemizí ani při častém používání a dokonce po několika vyprání se jejich účinek zvyšuje.  


Ocenění Coolcore®Coolcore®

vyhrál v kategorii " Nejvíce inovativní techologie sporovní a outdoorové oděvy " a byl oceněn jako přelomová technologie na trhu.

Materiál Coolcore® získal prestižní ocenění  " Inovativní technologie" a byl Hohenstein Institute  označen jako první americká firma  a jediná na světě vyrábějící techologii "Cooling Power" , kdy mezi sedmi konkurenčními testovanými firmami a třemi obdobnými technologiemi získal titul absolutní vítěz.